ÇAKIR OTOMOTİV

109789
Yeni mah. Aksu Cad. No:1 Kat:1 Bakırköy / İST.
Şirket Tanımı

Firmamız kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek;İlk olarak  Otomotiv alım satım  sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır daha sonra  ağırlıklı olarak Turizm sektöründe Araç  Kiralama VİP Transfer Hizmetleri ,Gezi ve  Turlar , Hotel Rezervasyonları Uçak , Deniz ve Karayolu Otobüs Biletleri satışlarını hizmetlerine eklemiştir. Bu sektörlerde dahada çok başarılı olup yatırımlarını da bu başarılarına katmayı planlamaktadır.

 

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altında toplayan Çakır Turizm, bireysel ve kurumsal şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara güvenli, sürekli ve sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlar.

Ulaşımda bize güvenenlerin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini en temel borcumuz bilerek, bünyemizin sürekliliğini sağlayarak Türk ekonomisine ve Türk turizmine katkıda bulunmaktadır.

 

Hedefimiz, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi en kısa sürede almaktır. Sektördeki rekabetin farkında olmamız, başarının kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından geçtiğini, varolmanın ilk kuralının siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

 

Bu anlayışımızla sizlere hizmet etmekten onur duyarız…

Hizmet Tanımı

Oto Kiralama , Araba Kiralama, Lüks Oto Kiralama, Ticari Araba Kiralama, Günlük Araba Kiralama Günlük Araç Kiralama, Aylık Araç Kiralama, Vip Araç Kiralama, Ticari Araç Kiralama, Lüks Araç Kiralama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan ÇAKIR OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Uzun Dönem Araç Kiralama kategorisine ait olan ve İstanbul Bakırköy lokasyonunda yer alan ÇAKIR OTOMOTİV kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?