Cadde Emlak

106814
Meydanbaşı Caddesi Müftü Mahallesi Demirciler Sokak No:11/1 Kdz.Ereğli / Zonguldak
Şirket Tanımı

Emlak sektörü oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektör de 11 yıllık tecrübemiz ve müşteri odaklı memnuniyetimiz ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

Cadde Emlak Ereğli Kdz. Ereğli’ de 10 yıllık tecrübesi ile emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimdir. Cadde Emlak Ereğli ile Kdz. Ereğli bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.

Cadde Emlak Ereğli Hakkı  2004 Yılından bu yana başarılı bir şekilde Kdz. Ereğli emlak sektörünün ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır.

Hizmet Tanımı

Satılık Daire, Satılık Arsa, Satılık Tarla, Kiralık Daire, Satılık Arazi, Satılık Dükkan, Satılık Müstakil Ev , Satılık Villa, Satılık Yazlık, Satılık Bahçe, Satılık Bina, Satılık Zeytinlik

Hizmet Bölgeleri

Zonguldak Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Emlak Gayrimenkul kategorisine ait olan ve Zonguldak Karadenizereğli lokasyonunda yer alan Cadde Emlak kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?