BOZKURTLAR İNŞAAT

1309
BOZKURTLAR İNŞAAT
Huzurevleri Mahallesi.(Gündoğdu Okulları Yanı) 77229 Sok. No:1 Çukurova / Adana
Şirket Tanımı

Sayın dost ve müşterilerimiz; 1965 yılında Ceyhan'da kurulan şirketimizin, o yıldan bu yana hızlı hizmet anlayışını kazançtan önde tutarak bu günlere büyüyerek gelmiştir ve inşallah ileriyede bu hızla devam edecektir. Hizmetimize başlarken Kütahya Seramik – Kütahya Vitrin – Çanakkale Seramik – Kalebodur – E.C.A – Serel – Kaleterasit – Ege Yıldız – Granit – Yak – Borusan – Haymak firmalarının bayilikleri ile başladık, bunları koruyarak hazır beton – torbalı çimento – demir – Ytong gaz beton – kireç – Kalekim – Pilsa – Kalevit – Kova firmalarınında bayiliklerini ekleyerek çok yüksek bir çeşit yelpazesine ulaşmış bulunmaktayız. Bayiliğini yaptığımız şirketlerin bize vermiş olduğu yüksek avantajlardan ve desteklerden sizleride faydalandırmak isteriz. Hazır Beton-Çimento-Demir gibi peşin esaslı bu ürünlerden kredi kartını komisyon ödemeden kullanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız işyerinize kadar kendi araçlarımızla teslim edilecektir. Hizmetimiz sizlere avantajlı malzemeler sunmak olduğundan genellikle avantajlı toplu alımlar yaparak üretici firmaların vadeli fiyatlarına yansıttığı farklı vadeli fiyatlarımızla daha aşağılara çekmekteyiz. Sevgili dostlar:avantajlarımızdan faydalanınız.dostalarınıza tavsiye edip önce dostumuz olmasını sağlayıp sonra süper avantajlarımızdan faydalanmalarına vesile olunuz.

Hizmet Tanımı

İNŞAAT

Hizmet Bölgeleri

Adana Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Adana Çukurova lokasyonunda yer alan BOZKURTLAR İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Adana Çukurova lokasyonunda yer alan BOZKURTLAR İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?