Ücretsiz İlan Sitesi
https://firmabak.com/

BİREBİR DAĞITIM KURYE

İletişim
Kayıt No :
149813
Yetkili Adı :
İbrahim Veren
Adres :
Musalla Bağları Mah. Düzorman Sok. 8/E Selçuklu , Konya
Haftaiçi :
7/24
Cumartesi :
7/24
Pazar :
7/24
Şirket Tanımı

BİREBİR DAĞITIM KURYE

BİREBİR DAĞITIM KURYE olarak tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.   
 
Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.
 
Ulaştırma Bakanlığı verilerine göre her yıl hızla büyüyen kurye sektöründe öncü firma olma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Bakanlığın Resmi Gazete’de de yayınlanan mevzuatı gereği çok sıkı kontroller ve bir takım standartlar getirilen sektörümüzde biz de kalite standartlarımızı yasalarla uyumlu olarak en üst seviyede tutarak siz değerli müşterilerimizin gönderilerini her türlü aksaklığa karşı teminat altına alıyoruz.

BİREBİR DAĞITIM KURYE güven duygusunun ise, sunulan “kaliteli hizmet”in süreklilik arz etmesiyle geliştiğini, yerleştiğini bilir. Bu nedenle, gönderiyi tam yerine, tam zamanında ulaştırmayı temel alan kaliteli hizmet anlayışından hiçbir koşulda ödün vermez! Hergün onbinlerce kişiye güler yüzle “merhaba” diyen özel eğitimli ve deneyimli personeliyle;İmzalı Dağıtım’da “imza” karşılığı, Teyitli İmzasız Dağıtım’da ad-soyad alarak, İmzasız Dağıtım’da ise kayıt almadan “imzasız” olarak teslimatlarını gerçekleştirir.

BİREBİR DAĞITIM KURYE; GÜLER YÜZLÜ, KALİTELİ, GÜVENİLİR MOTORLU KURYE HİZMETİ SUNMAYI İLKE EDİNMİŞTİR.

Hizmet Tanımı

  • Yaya Kurye
  • Gece Kurye
  • Araba Kurye
  • Express Kurye
  • Moto Kurye
  • Kurumsal Kargolar
  • Modern Kurye
  • Premium Hizmet
  • Toplu Dağıtım
 
Arama Terimleri: Yaya Kurye, Arabalı Kurye, Kuşadası Kurye, Kurye, Araba Kurye, Gece Kurye, Broşür Dağıtım, Yaya Kurye, Toplu Dağıtım, Gece Kurye, Premium Hizmet, Motor Kurye, Expres Kurye, Kurumsal Kuryeler, Modern Kurye

Hizmet Bölgeleri

Konya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Musalla Bağları Mah. Düzorman Sok. 8/E Selçuklu , Konya
Fotoğraflar

Video

Bu firma 194432 kez ziyaret edilmiştir.
Ücretsiz İlan Sitesi
Ücretsiz İlan Sitesi