BEDİRHAN GİYİM

1759
EYYÜP SELÇUK
Samanyolu sokak No:2/B Şişli/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Giyimde trendi yakalamak ve son modaya uygun takılmak için İstanbul/Şişli’deki adresimize sizi de bekliyoruz. Bedirhan Giyim, sezonun en yeni modellerini en trend kreasyonları müşterilerine sunarken uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle bütçelerine de yardımcı oluyor. Sezonun en yeni erkek giyim modellerini bulabileceğiniz firmamızda, reyon satışı hizmetlerimizle aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bölgenin en çok tercih edilen adresi ile yenilikleri yerinde yakalayarak uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle şık olmanın tadına varacaksınız. Yenilenen modellerimizi incelemek, satın alma kolaylıklarından yararlanmak ve daha fazlası için sıcak mağaza ortamımıza sizi de bekliyoruz. Erkek giyimde tercih edilen Bedirhan Giyim ile şıklığın zirvesine çıkacaksınız.

Hizmet Tanımı

Sezonun en yeni erkek giyim modellerini bulabileceğiniz firmamızda, reyon satışı hizmetlerimizle aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bölgenin en çok tercih edilen adresi ile yenilikleri yerinde yakalayarak uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle şık olmanın tadına varacaksınız. Yenilenen modellerimizi incelemek, satın alma kolaylıklarından yararlanmak ve daha fazlası için sıcak mağaza ortamımıza sizi de bekliyoruz. Erkek giyimde tercih edilen Bedirhan Giyim ile şıklığın zirvesine çıkacaksınız.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan BEDİRHAN GİYİM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Bebek ve Çocuk Giyim Mağazaları kategorisine ait olan ve İstanbul Şişli lokasyonunda yer alan BEDİRHAN GİYİM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?