Web Site Oluşturun

B&B İNŞAAT

1976
TARABYAÜSTÜ CUMHURİYET MAH. ARABAYOLU CAD. NO:73/D SARIYER / İSTANBUL
Şirket Tanımı

B&B İnşaat, 1994 yılında, M.Bora GİRİTLİOĞLU ve Burhan ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur. M.Bora GİRİTLİOĞLU daha sonra kendi isteğiyle ayrılarak kariyerine yurtdışı projelerde devam etmiştir. Firmamız,ortakların geçmiş deneyimlerinden edindiği vizyon ve şantiyecilik bilgisiyle, kendi uygulama ekiplerini oluşturarak kendini her geçen gün geliştirmiştir. Kaba inşaat,ince yapı,su ve ısı yalıtımı işlerinde,bugüne kadar büyük ve küçük ölçeklerde, 200'ü aşkın inşaat projesinde,uhdesinde bulunan iş kalemlerini sahip olduğu bu bilgi birikimle başarıyla gerçekleştirmiştir. B&B İnşaat artan deneyimiyle,sektörde hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yapı inşaat , iç dekorasyon , dış dekorasyon , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , prefabrik ev , mobilya imalat , duşakabin , sineklik , pvc kapı pencere , çelik kapı , çelik konstrüksiyon ,

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Sarıyer lokasyonunda yer alan B&B İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?