BAROK DEKOR

2058
HALİL İBRAHİM AKÇAN
Selçuklu/KONYA
Şirket Tanımı

Firmamız dekor sektörünün öncü firmalarından biri olarak sizlere Selçuklu/KONYA bölgesinde Barok Dekor adıyla hizmet vermektedir. Barok Dekor olarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisini ilke edinmiş olarak sizlere en uygun hizmeti sunmaktadır. Barok Dekor ile yapı dekorasyon, yapı tadilat, boya dekorasyon, alçı, alçıpan, duvar dekorasyon, tavan dekorasyon, restorasyon, fayans dekorasyon, fayans döşeme, cami restorasyon, cami süsleme, epoksi zemin kaplama, tavan dekorasyon ve tüm dekorasyon işlerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz. Barok Dekor ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon, yapı tadilat, boya dekorasyon, alçı, alçıpan, duvar dekorasyon, tavan dekorasyon, restorasyon, fayans dekorasyon, fayans döşeme, cami restorasyon, cami süsleme, epoksi zemin kaplama, tavan dekorasyon

Hizmet Bölgeleri

Konya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Yapı Market Dekorasyon ve Tadilat kategorisine ait olan ve Konya Selçuklu lokasyonunda yer alan BAROK DEKOR kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?