Kurumsal Web Sitesi

b-fit KÜÇÜKÇAMLICA KADINLARIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ

106957
Berna Belen
Küçük Çamlıca Mah. Libadiye Cad. 62/A K:1 Üsküdar 34696, İstanbul
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
B-fit, 2006 yılında 6 kadının her yaş ve gelir grubundan kadına spor yapma alışkanlığı kazandırarak daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamak amacıyla bir araya gelerek kuruldu. Sporun sağlıklı bir yaşam için gerekliliğini artık hepimiz öğrendik, her güçlüğü üstlenen, kendisini düşünmeyi herkesten sonraya bırakan ve çoğunluğu maddi imkânsızlıklar içindeki Türk kadınıspor yapmaya nasıl ikna edilebilirdi? Tabiki Sabırla, sevgiyle ve anlayışla deneyip görmelerini sağladık ve binlerce kadını b-fit ‘li yaptık. 

bfit : Aletli Pilates & Mat Pilates - Zumba - Yoga - Diyetisyen 

Bilgi ve ücretsiz deneme dersi için0532 498 19 99 

Merkezimizde b-fit alanı dışında 3 stüdyomuz bulunmaktadır. hizmetlerimiz mevcuttur.
 
Hizmet Tanımı
  • Ücretli / ücretsiz deneme dersleri verilir.
  • Vücut analizi; yağ-su-kas ölçümü ve ve postür analizi yapılır.
  • b-fit, sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir interval egzersiz sistemidir. b-fit istasyon çalışmaları kendi itme - çekme gücünüzle çalışan hidrolik ekipmanlar ve üzerinde kardiyo yapılan platformlardan oluşur ve her antrenman bir antrenör eşliğinde yapılır.
  • Aletli Pilates: Reformer Pilates grup dersleri ve bireysel dersler ile Hamileler için Pilates dersleri verilebilmektedir. Cadillac, tower, chair , spine corrector ekipmanlarımız mevcuttur.
  • Zumba Dersleri
  • Yoga Dersleri
  • Kişiye Özel Antrenman
  • Personal Training.
  • Diyetisyen
 
Arama Terimleri: Pilates, Fitness, Cardio, Reformer (Aletli Plates), Zumba, Yoga, Sıkılaşma, Zayıflama, Duruş Bozukluğu, Kişiye Özel Antreman
 
Hizmet Bölgeleri
İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Üsküdar Fitness Merkezleri ve Spor Salonları, Kadınlara Özel, Aletli Pilates, Reformer, Zumba, Küçükçamlıca Hamile Yogası, Diyetisyen, Diyetisyen, Sıkılaşma, Yoga Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Fitness Merkezleri ve Spor Salonları kategorisine ait olan ve İstanbul Üsküdar lokasyonunda yer alan b-fit KÜÇÜKÇAMLICA KADINLARIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?