Web Site Oluşturun

AYDOĞAN İNŞAAT ÇANAKKALE

2007
İZMİR YOLU 8.KM / ÇANAKKALE
Şirket Tanımı

Çanakkale inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Aydoğan, 1975 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmıştır. 1990'lı yıllara kadar dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Aydoğan, 2000'li yıllardan itibaren her kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır. 1975 yılının başlarında inşaat sektöründe ilk temeli İstanbul'da atan Aydoğan, 1980 yılından sonra projeleri ve çalışmalarını şu anda bulunduğu Çanakkale ve ilçelerinde devam ettirmiştir. Feyzullah Aydoğan tarafından kurulan inşaat şirketi bugün akaryakıttan otomotive, sigortacılıktan, turizme pek çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür. Aydoğan, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. Önümüzdeki dönemden itibaren Aydoğan köklü geçmişinin verdiği deneyimle "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak daha büyük projelerle hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Misyon Aydoğan’ın misyonu kente kimlik katan doğal yaşam alanları yaratmaktır. Ve aynı zamanda hayat boyu memnun müşteriler yaratmaktır. Vizyon 35 yıllık deneyimimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi bir yaklaşımla birleştirerek Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketi arasında olmak.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

Çanakkale Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Çanakkale Gökçeada lokasyonunda yer alan AYDOĞAN İNŞAAT ÇANAKKALE kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?