Kurumsal Web Sitesi

ATAOĞLU SOĞUTMA

2540
Kenan Ata
Karamanlı Mah. Konuralp Cad. 18/B Çevir Apt. Bolu Merkez 14100, Bolu
Şirket Tanımı

Ataoğlu teknik Mayıs 2016 tarihinde kurulmustur. Vizyonumuz; Servis sektöründe tek adres olmak…Kişi ve firmalara çözüm odaklı ve sorunsuz hizmet sunarak müşteri sadakati yaratmak; müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz aileye güven aşılamak ve onların memnuniyetlerini sağlamaktır. Misyonumuz; Yüksek hizmet kalitesini standart kılmak, Müşterilerimizin beklentilerine uygun çalışmak, Her koşulda hizmet sunmak, Teknoloji ile birlikte gelişmek, Teknik kadronun gelişimine destek olmak, Hizmet verirken temel değerlerimizden sapmamak.

Hizmet Tanımı

Pera Blanco Arnova Ukinox Cleanvac Temizlik Makinaları Servisi Flua Klima Servisi Emsaş Medikal Soğutma Sistemleri Servisi Ateşe Çay Kazanları Üret Çelik Karacasan Mutfak Omix Awox Skyword Cvs Raks Efba Üret çelik Omix Kayalar Endüstriyel Mutfak Venarro Fırın Öztiryakiler Servisi Empero Servisi Remta Servisi Çay Kazanı tamiri Myco Servisi

Hizmet Bölgeleri

Bolu Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Bolu Bolu Merkez lokasyonunda yer alan ATAOĞLU SOĞUTMA kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?