ATAKUL NAKLİYAT

2157
FERDİ ATAKUL & İBRAHİM ATAKUL
Kadirler mevkii Antalya Nakliyeciler sitesi No:55/6 DÖŞEMEALTI/ANTALYA
Şirket Tanımı

Nakliye işleri, güven ve kalite ister. Bu kaliteyi yakalayabilmek için ise işinde uzman olmak gerek. Atakul Nakliyat, yılların deneyim ve tecrübesine sahip bir firma olup, müşteri beklentilerinin çok daha üstünde hizmetleriyle bölgenin en çok tercih edilen isimlerinden biridir. Firmamız Döşemealtı/ Antalya’da hizmet verip, Antalya için taşımacılık alanında en iyi hizmetlerien uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, yük taşımacılığı, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat,konteyner taşıması,iş nakliye,yanıcı ve patlayıcı madde taşıması,ham madde taşıması,parsiyel ve komple taşımacılık hizmetlerinde tecrübeli personelleriyle hizmet veren ATAKUL Nakliyat ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız. İletişim numaramızdan arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, destek talebinde bulunarak nakliye işlerinizi güven içinde yaptırabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, yük taşımacılığı, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat,konteyner taşıması,iş nakliye,yanıcı ve patlayıcı madde taşıması

Hizmet Bölgeleri

Antalya Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Evden Eve Nakliyat kategorisine ait olan ve Antalya Döşemealtı lokasyonunda yer alan ATAKUL NAKLİYAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?