Web Site Oluşturun

ASSAN YAPI

2023
EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ HATBOYU CADDESİ ÇİMEN SOK. NO:1/1 TUZLA / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Kibar Holding bünyesinde 2007 tarihinde kurulan Assan Yapı A.Ş. inşaatın her alanında hizmet vermek amacıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. İstanbul Tuzla'daki merkez ofiste hizmet veren Assan Yapı A.Ş. çağın bütün teknolojilerini kullanarak her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Şirket ilk olarak ' Assan Yapı - Kurtköy Konutları ' ile işe başlamıştır. Pendik - Kurtköy Konutlarının yapımı tamamlanmıştır. Diğer yandan ' Assan Alüminyum - Dilovası Tesisleri ' nin 13.000 metrekarelik fabrika inşaatı tamamlanarak hizmete sunulmuştur. Tuzla'da başlanan ' Asım Kibar Meslek Lisesi ' inşaatı ve ' Semiha Kibar Öğretmenevi ' inşaatları ise hızla devam etmektedir. Sürekli yenilenen, teknolojiyi yakından takip eden, projeleri, idari ve teknik personeliyle inşaat sektöründe kısa sürede güçlü bir yer edinen Assan Yapı A.Ş. ilk günkü azim ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Tuzla lokasyonunda yer alan ASSAN YAPI kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?