Arttech Güvenlik Sistemleri

106829
Kalıcı konutlar Bağlantı Yolu Zahit Kevseri Bulvarı No:29, Merkez / DÜZCE
Şirket Tanımı

Arttech Güvenlik Sistemleri, 10 yıllık piyasa tecrübesi sonucunda 2008 yılında kurulmuş olup, CCTV, alarm sistemlerinin ithalatını ve toptan satışını yapan bir kuruluştur.

Firmamızın öncelikli amacı her sektörde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını teklif verme aşamasından başlayarak, sağlıklı bir sistem oluşturulması için çözümler sunmaktır.

Kadrosunun tamamı, konusunda deneyimli genç,dinamik personellerden oluşan ve bu sayede geliştirdiği tüm sistemlerde son teknolojiyi kullanmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilke hizmet verdiği firmaların da sektöründe oluşan yenilikleri yakalamalarında etkili olmaktadır.

Arttech kurulduğu günden itibaren planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş, bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimli kadrosunu, içinde bulunduğu sektörün dinamizmiyle birleştirerek yeniliklere açık ve esnek yapısıyla, müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Hizmet Tanımı

Güvenlik Hizmetleri ve Araçları, Kamera-Güvenlik Sistemleri , Arttech Güvenlik Sistemleri

Hizmet Bölgeleri

Düzce Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Alarm - Kamera ve Güvenlik Sistemleri kategorisine ait olan ve Düzce Düzce Merkez lokasyonunda yer alan Arttech Güvenlik Sistemleri kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?