Web Site Oluşturun

ARKON İNŞAAT

2026
YILDIZ POSTA CAD. AKIN SİT. 4.BLOK K:1 D:66 GAYRETTEPE / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Her ülkede inşaat sektörü, ekonomik yapı içerisinde ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Yüzlerce çeşit mal ve hizmet üretimi ile olan doğrudan bağlantısı ve yoğun iş gücü kullanımı ve sosyo-ekonomik refah düzeyine olan katkısı, bu sektörün ülke içerisinde önemli yere sahip olduğunu göstermektedir. İnşaat sektörünün 2002 yılında GSMH içindeki payı yüzde 4,2 iken, bu oran 2003 yılında yüzde 3,6 olarak gerçekleşmiştir. Sektör 2002 ve 2003 yıllarında sırasıyla yüzde 4,9 ve yüzde 9,0 oranında küçülmüştür. İnşaat sektörü kriz sonrası ortaya çıkan ekonomik durgunluk döneminden 2003 yılının ilk dokuz ayında önemli ölçüde etkilenmiştir. 2003 yılının son çeyreğinde sektördeki küçülme tersine dönmüş ve 2004 yılının ilk çeyreğinde büyüme hızı, sektörün değişime geç cevap vermesi nedeniyle, aynı dönemde GSMH yüzde 12,4 büyümesine rağmen yüzde 2,9 olmuştur. Sektörün bu özelliği nedeni ile, dünyada ekonomileri duraklamaya giren birçok ülke öncelikle inşaat sektörünü canlandırarak ekonomilerinin güçlenmelerini sağlamışlardır. Bunun en çarpıcı örneği İkinci Dünya Savaşından sonra yanmış yıkılmış Almanyaʼnın inşaat sektörüne öncelik vermek suretiyle ekonomisini güçlendirmiş olmasıdır. Sektör bu yüzden EKONOMİNİN LOKOMOTİF SEKTÖRÜ SAYILMAKTADIR. ARKON İNŞAAT 2001 yılında ticari hayata atılmış inşaat sektöründe faaliyet gösteren genç ama geçmişteki değişik sektörlerden elde ettiği ticari ve sınayi birikimlerin yeni şirkete aktaran bir kuruluştur. ARKON İNŞAAT, başarılarının yanında; toplum yararına olacak bütün sosyal sorumluluk projelerinde; üretmeye, ve var olan projelerde de yer almaya özen göstermektedir.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul lokasyonunda yer alan ARKON İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?