ARKOM KOCAELİ & İZMİT KLİMA BAKIM, TAMİR VE MONTAJ SERVİSİ

1409
Serkan Arıkan
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. 102/A İzmit 41000, Kocaeli
Şirket Tanımı

Arkom Kocaeli Klima Servisi; hızlı, güvenilir, deneyimli ve güler yüzlü hizmet kalitesi. Klima Teknik Servisi olarak tüm marka klimaların bakım, onarım–tamir, montaj–söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz. Sorununuz aynı gün içinde çözülür. Uzman bir teknik ekibe sahip olduğundan dolayı sorunlarınızı tespit etmemiz çok kısa sürmektedir. Aynı zamanda tam donanımlı ve yedek parça stoğu olan araçlarımız sayesinde servis hanenize ulaştığında gerekli işlemleri yapabilmektedir. Geniş Servis ağı Servis araçlarımız, klima sorunlarınızı çözmek için atölye gibi dizayn edilmiş olup tüm gereksinimleri barındırarak sizlere hizmet vermektedir. Çok sayıda servis aracımız ve teknik ekiplerimiz sayesinde daha fazla müşterimize hizmet verebilmekteyiz. %100 Müşteri Memnuniyeti Temel Prensibimiz İhtiyaçlarınız ve sorunlarınız her ne ise, sizi mutlu etmeden ve sorununuzu çözmeden “iş tamamdır” demiyoruz. Önceliğimiz; sizi mağdur etmeden sorununuzu çözmektir. Klimanızın %100 verimle çalışmasını; hijyenik, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Arkom’un klima servis çözümlerinden faydalanın!

Hizmet Tanımı

Arçelik Servis Vestel Servis Beko Servis Regal Servis Baymak Servis Mitsubishi Servis Daikin Servis Airfel Servis Alarko Servis Bosch Servis Midea Servis LG Servis Chiller Servis

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan ARKOM KOCAELİ & İZMİT KLİMA BAKIM, TAMİR VE MONTAJ SERVİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Beyaz Eşya Servisleri kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan ARKOM KOCAELİ & İZMİT KLİMA BAKIM, TAMİR VE MONTAJ SERVİSİ kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?