Kurumsal Web Sitesi

ANKARA ALÜMİNYUM - ANKARA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC.A.Ş.

2565
Saray Mah. Aksoy Cad. 25 Kazan, Ankara
Şirket Tanımı

Ankara Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. 25 Mayıs 1977 tarihinde Menekşe Sokakta çalışma hayatına başlamıştır. Uzun yıllar sektörün içinde olmanın verdiği avantajla mevcut alt yapısını modern makine parkıyla birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikimini değerlendirerek sektörün öncü kuruluşların- dan biri haline gelmiştir. Çalışma hayatı boyunca bugün geldiği noktada Aksoy Caddesi SARAY adresinde 4000 m2 kapalı alanı olmak üzere toplam 10000 m2'lik alanda bulunan fabrikasında yüksek imalat kapasitesi ve deneyimli şantiye ekibiyle yıllık 120.000 m2 üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir. Sektörün önde gelen uzman kuruluşu olan Ankara Alüminyum A.Ş. Silikon Sistem Giydirme Cephe , Kapaklı Cephe, Kompozit Levha, Alüminyum Levha, Alüminyum Doğrama, Tonoz, Işıklık, Otomatik Döner ve Kayar kapı imalat ve montajı yapmaktadır.

Hizmet Tanımı

Strüktürel Sistem Giydirme Cepheler , Düşeyi ve Yatayı Kapaklı Sistem Giydirme Cepheler , Tonoz, Kubbe, Piramit ve Her Türlü Formda Cam ile veya Polycarbonat Levha ile Işıklıklar , Etüt ve Planlama , Teknik Danışma ve Müşavirlik , Alüminyum Levha Cephe Kaplamaları

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Alüminyum Doğrama ve Alüminyum Ürünler kategorisine ait olan ve Ankara Kazan lokasyonunda yer alan ANKARA ALÜMİNYUM - ANKARA ALÜMİNYUM SAN. VE TİC.A.Ş. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?