ALTIN İNŞAAT

2041
ÖMERAĞA MAH.ALEMDAR CAD. ŞEN İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:132 İZMİT / KOCAELİ
Şirket Tanımı

Kurulduğu yıldan itibaren inşaat taahhüt ve dekorasyon sektöründe faaliyetine başlayan Altın İnşaat zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak Kocaeli'nin yeniden yapılanması sürecinde üzerine düşen sorumluluğun ciddiyetiyle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız Kocaeli'de Altın İnşaat unvanıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş , yeni projeler geliştirmiştir. Gelişimin getirdiği sorumlulukları başarıyla yerine getiren Altın İnşaat, Kocaeli'nin çeşitli semtlerinde deprem yönetmeliğine uygun olarak yaptığı konutlarla faaliyetlerine devam etmektedir. HakkımızdaDeğişen ve gelişen şehrimizde modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacı doğmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Çalışma ve uzmanlık alanlarımız; Komple Taahhüt İşleri, Alt Yapı ve Çevre Düzenleme İşleri, yol, köprü ve kavşak işleri şeklinde devam etmektedir. Altın İnşaat, Konvansiyonel İnşaat Sistemleri'ne ilaveten Dekorasyonda da uzmanlığını kanıtlamıştır. Üstlendiğimiz işleri temel kalite politikalarımız gereği, sözleşme tarihinden itibaren; proje, uygulama, geçici kabul, kesin kabul aşamalarından geçip, iş tamamlanıncaya kadar tüm aşamalarda uluslararası normlara göre takip etmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız ile faaliyetlerimizi yoğunlaştırarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz. "Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği teveccühü kazanmış, konut yatırımında ilgi odağı haline gelmiştir. Altın İnşaat olarak "Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır."diyor, halkımızı hızla büyüyen ve gelişen Kocaeli'de konut sahibi olmaya ve sunduğumuz imkanlardan yararlanmaya davet ediyoruz.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

Kocaeli Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Kocaeli İzmit lokasyonunda yer alan ALTIN İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?