ALEVOK OTEL

108579
Ahmet Cumhur Sakız
Sahil Mah. Kumlu Yalı Cad. 44 Çuğra Mevkii Ali Haydar Sarı Sahil Bandı Erdek , Balıkesir
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı
 
Alevok Hotel Erdek’in en büyük yarı olimpik havuzuna sahiptir. Havuzumuzun her gün düzenli olarak bakımı yapılmaktadır. Her gün periyodik zamanlarda digital ölçüm cihazları ile havuz suyu kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca küçük misafirlerimiz için çocuk havuzuda bulunmaktadır.

Alevok Hotel Erdek çuğra mevkiinde denize tam sıfır konumdadır. Kumsalımızda otelimize ait şemsiye ve şezlonglar bulunmaktadır Şemsiye ve şezlonglardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Kumsalımızdaki kumlar belirli zamanlarda elenerek temizlenmektedir. Hotelimiz çay bahçesinde ağaçların ve çiçeklerin içinde keyifle çay ve kahve keyfi yapabilirsiniz. Ayrıca büfemizden fastfood türü hamburger, tost, mantı çeşitlerimizi tadabilirsiniz.Otelimiz çay bahçesi resimlerini aşağıdaki resim galerisinden inceleyebilirsiniz.

Hotelimiz Restaurantı 150 kişi kapasiteli olup sizin rahatınız için her şey düşünülmüştür. Otelimizde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak hizmet vermektedir. Yiyeceklerimiz sizler için özenle hazırlanmaktadır. Restaurantımız özel havalandırma sistemine sahiptir.
 
Hizmet Tanımı
Standart odalarımızda duş, telefon, televizyon, kasa, klima, minibar, daimi sıcak su ve balkon ile sizlerin rahatı için tüm detay düşünülmüştür. Bunun dışında kablosuz internet olanağı ile kendi bilgisayarınızla otelin Lobisinden ve havuz başında rahatlıkla internet erişimi sağlayabilirsiniz. Lux odalarımızda standart oda özelliklerine ilave olarak fön makinesi ve Erdek manzarasına sahip geniş bir teras bulunmaktadır.

Lux odalarımız diğer odalarımızdan daha geniştir. Lux odalarda duş, telefon, televizyon, kasa, klima, minibar, daimi sıcak su, fön makinası ve balkon ile sizlerin rahatı için tüm detay düşünülmüştür. Bunun dışında kablosuz internet olanağı ile kendi bilgisayarınızla otelin Lobisinden ve havuz başında rahatlıkla internet erişimi sağlayabilirsiniz.
 
Arama Terimleri: Lüks Otel, İndirimli Otel, Ucuz Hotel, Otel Fiyatları, Tatil Yeri
 
Hizmet Bölgeleri
Balıkesir Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Erdek Oteller, Konaklama, En Uygun Fiyatlı, Kaliteli, Konforlu, Ekonomik, İndirimli, Aile, Pansiyon, Apart, Tatil Yeri, Lüks, Standart Oda Hizmeti Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Balıkesir Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Oteller kategorisine ait olan ve Balıkesir Erdek lokasyonunda yer alan ALEVOK OTEL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz? 
Oteller kategorisine ait olan ve Balıkesir Erdek lokasyonunda yer alan ALEVOK OTEL kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?