Kurumsal Web Sitesi

ALEVGAZ ENDÜSTRİYEL ISITMA SOĞUTMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

2544
Ahmet Gündüz
Konacık-Merkez Mah. Atatürk Blv. 172/A Podium Çrş. D:20 Bodrum 48440, Muğla
Şirket Tanımı

 
Şirket Tanımı

Alevgaz Endüstriyel olarak 1988 yılından bu yana Lpg tüp gaz, doğal gaz tesisatları imalat, servis, bakım onarım, hizmetlerinde EPDK yetki, TSE yeterlilik belgelerimizle ve yetkili personelimizle tüm Ege Bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Lpg, Lng, Cng, gaz tesisatları, mühendislik imalatı, montajı, kontrollük bakımı, her türlü endürstriyel mutfak ürünlerinin Lpg'den doğalgaza, doğalgazdan Lpg'ye dönüşüm hizmetleri, yedek parça servis bakımı ve onarımı üzerine hizmet verilmektedir.

 
Hizmet Tanımı
  • Endüstriyel Ocakların Doğal Gaza Dönüşümü
  • Dahili LPG Tesisatı Yapımı 
  • LPG PRO Tesisatı yapımı 
  • Dahili Sanayi Tüpü Tesisatı ve Yapımı 
  • Dahili LNG Tesisatı Yapımı
 
Arama Terimleri: Dahili LNG Tesisatı Yapımı, Endüstriyel Ocakların Doğal Gaza Dönüşümü, Dahili LPG Tesisatı Yapımı, Dahili Sanayi Tüpü Tesisatı ve Yapımı, Alevgaz Endüstriyel Isıtma Soğutma
 
Hizmet Bölgeleri
Muğla Genelinde Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Tanımı

Muğla Bodrum Doğalgaz Tesisatçılar, 7/24, LNG Tesisatı Yapımı, Endüstriyel Ocakların Doğal Gaza Dönüşümü, LPG PRO Tesisatı Yapımı, Sanayi Tüpü Tesisatı ve Yapımı Alanlarında Hizmet Vermekteyiz.

Hizmet Bölgeleri

Muğla Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Doğal Gaz Tesisatçıları kategorisine ait olan ve Muğla Bodrum lokasyonunda yer alan ALEVGAZ ENDÜSTRİYEL ISITMA SOĞUTMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?