Web Site Oluşturun

AKYAPI İNŞAAT

2084
İSTOÇ OTO VE TİCARET MERKEZİ S2 BLOK K:3 NO:31-35 MAHMUTBEY BAĞCILAR / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Firmamız, uzun yıllar özel sektörde kazandıkları tecrübelerini birleştirip şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmetler sunabilmek için, iki inşaat mühendisi tarafından 1998 yılında kurulmuştur. Bugün Akyapı İnşaat, özverili ve deneyimli kadrosu ile fabrikalardan, sanayi sitelerine, alışveriş merkezlerinden, villa inşaatlarına, altyapı ve çevre düzenleme işlerine kadar inşaat sektörünün her alanında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Vizyonumuz; Müşteri ve çalışanları ile ahlaklı ilişkiler kuran, topluma değer katan, mesleki değerlerine sadık bir kurumdur. Misyonumuz; Teknolojisi, bilgi gücü ve sağladığı faydayı toplumla paylaşan ilkeleri ile sektörde model olan, büyük projelere imza atan, uluslar arası bir inşaat şirketi olmaktır.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Bağcılar lokasyonunda yer alan AKYAPI İNŞAAT kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?