Kurumsal Web Sitesi

AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM

2422
MİRALAY ŞEFİK BEY SOKAK NO:11 K:5-6 GÜMÜŞSUYU / İSTANBUL
Şirket Tanımı

Akkök Şirketler Grubu, yeniden yapılanma stratejileri çerçevesinde ana iş sahalarından biri olarak belirlediği gayrimenkul sektörüne yönelik 2006 yılında Akiş Gayrimenkul Yatırımı A.Ş.’yi kurmuştur. 1993 yılında Akmerkez ile ülkemizde ilk alışveriş merkezi konseptini yaratan Akkök Şirketler Grubu, alışveriş merkezi yatırım ve yönetimiyle yaşam merkezi geliştirme alanında uzmanlaşan Akiş’le bilgi birikimi ve tecrübelerini yeni projelere aktarmak üzere yatırımlarına devam etmektedir. Akiş, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri göz önüne alarak gerçekleştireceği projelerini başta şehir içi alışveriş merkezleri olmak üzere gayrimenkul yatırımlarının tüm alanlarında planlamaktadır.

Hizmet Tanımı

Yapı dekorasyon , yapı inşaat , yapı tadilat , alçıpan , kartonpiyer , asma tavan , tv ünitesi , alçı sıva , boya badana , anahtar teslim dekorasyon , cephe kaplama , mantolama

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve İstanbul Beyoğlu lokasyonunda yer alan AKİŞ GAYRİMENKUL YATIRIM kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?