AK-TES DEKORASYON

1984
İLHAN AKDOĞAN
Adnan Kahveci mah. Yavuz Sultan Bulvarı Paşabahçe cad. No:10/14 Beylikdüzü/İSTANBUL
Şirket Tanımı

Firmamız dekorasyon sektörünün akla gelen öncü firmalarından biri olarak sizlere Beylikdüzü/İSTANBUL bölgesinde Ak-Tes Dekorasyon adıyla hizmet vermekteyiz. Ak-Tes Dekorasyon olarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisini ilke edinmiş olarak dekorasyon alanında uzman kadrosuyla hizmet vermekteyiz. Ak-Tes Dekorasyon ile yapı dekorasyon, yapı tadilat, yapı inşaat, iç dekorasyon, dış dekorasyon, cephe kaplama, ev yenileme, anahtar teslim tadilat, alçı sıva, boya badana, kartonpiyer, asma tavan ve tüm dekorasyon işlerinizde firmamız sizlerin hizmetindedir. Ak-Tes Dekorasyon ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon, yapı tadilat, yapı inşaat, iç dekorasyon, dış dekorasyon, cephe kaplama, ev yenileme, anahtar teslim tadilat, alçı sıva, boya badana, kartonpiyer, asma tavan

Hizmet Bölgeleri

İstanbul Geneline Hizmet Vermekteyiz.


Dış Cephe Mantolama ve Ahşap Parke kategorisine ait olan ve İstanbul Beylikdüzü lokasyonunda yer alan AK-TES DEKORASYON kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?