Web Site Oluşturun

AA GRUP

2264
MERKEZ OFİSİ : TURGUT ÖZAL BULVARI İSKİTLER CAD. NO:63 İSKİTLER / ANKARA
Şirket Tanımı

AA GRUP 1958 yılından buyana inşaat sektöründe faaliyet gösteren 16 kardeşten müteşekkil Çelikler ailesinin iki ferdi tarafından 1996 yılında kurularak ticari hayatına başlamış bir inşaat grup şirketidir. Kuruluş amaçları arasında kalite,güven ve çevreye saygıyı ön planda tutan şirketimiz; kuruluş ilkelerinden ödün vermeden 21.yüzyıl açılımlarını da dikkatle takip ve uygulayarak profesyonel iş hayatına devam etmektedir. İnşaat sektörü dışında enerji,eğitim, akaryakıt ve pazarlama sektörlerinde de yatırım yapan şirketimiz;bugün 4 grup şirkete ulaşmıştır. AA GRUP,Türkiyemizin öncelikleri doğrultusunda gerçekleştirdiği alt yapı, yol, sanayi tesisleri, tünel, hastane, çok amaçlı eğitim tesisleri, büyük otoparklar ve çevre düzenleme projelerine ilaveten, 2006 yılında konut sektöründe yatırımlarına hız vermiş olup, bu alanda iki büyük projeye imza atmıştır.

Hizmet Tanımı

yapı dekorasyon , yapı tadilat , yap sat , kat karşılığı inşaat , iç ve dış dekorasyon , cephe kaplama , mantolama , alçı sıva , iç mimarlık , asma tavan , boya badana

Hizmet Bölgeleri

Ankara Geneline Hizmet Vermekteyiz.


İnşaat ve GYO kategorisine ait olan ve Ankara Altındağ lokasyonunda yer alan AA GRUP kaydını yeniden düzenlemek ister misiniz?